Slovensko

Košík: 0

Spolu: €0.00

ŠITIE NA MIERU

ŠATY ŠIJEME PODĽA MIER, KTORÉ POŠLETE. Čím presnejšie sa pomeriate, tým šaty budú lepšie sedieť. Je potrebné upozorniť na všetky nesúmernosti postavy.

Úprava šiat, ktoré Vám ušijeme na mieru (viac úprava šiat/reklamácia):

V prípade, že model niekde nesadne šaty ochotne upravíme. Pri úprave treba ústretovo komunikovať. Šaty sa snažíme upraviť do 7 dní odo dňa doručenia šiat. Na dátume sa treba dopredu dohodnúť. 

4. Všetky šaty sú ušité tak, aby ich v prípade potreby bolo ľahké upraviť-zúžiť alebo rozšíriť (max. + - 4 cm, závisí do modelu). Pri úprave treba spolupracovať a komunikovať, aby šatočky po úprave sedeli. Pri zložitejšej úprave vás budem kontaktovať telefonicky. 

***Šaty, ktoré šijeme na mieru nie je možné vrátiť, len upraviť!***

ŠATY KTORÉ ŠIJEME PODĽA NÁVRHU

  1. Pri šití šiat podľa obrázku alebo návrhu,  robíme vlastný strih a šaty šijeme z nášho materiálu. My vidíme obrázok ako náčrt tvojej predstavy ale nerobíme jeho kópiu! Pri takýchto šatách ide o tvorivý proces, preto potrebujeme vedieť čím najviac vašich želaní a predstáv k šatočkám. 
  2. Šaty sa šijú ručne v slovenskej dielni z kvalitných materiálov.

MODELY KTORÉ MÁME SKLADOM

1. Ak ste si objednali šaty zo skladu a chcete ich vrátiť, tak max. do 2 pracovných dní od dátumu doručenia šiat. Je to opatrenie, pred použitím šiat a poslaním naspäť. Prosím, upozornite nás správou o vrátení a napíšte číslo účtu, kde máme poslať peniažky. Platbu vrátime bez poštovného a balného, ktoré bolo uhradené z našej strany.

2. Šaty musia prísť nepoškodené. Prosím uvedomte si, že šatočky sú originálne kúsky z drahých materiálov. Ak prídu šaty poškodené, pošleme Vám fotku. Ak bude poškodenie opraviteľné - vrátime 50% zo sumy šiat. Ak bude poškodenie neopraviteľné, šaty pošleme naspäť so zamietnutím reklamácie.

***Šaty skladom sa dajú vrátiť do 2 pracovných dní od dátumu doručenia šiat bez uvedenia dôvodu.***

ÚPRAVA ŠIAT/ REKLAMÁCIA:

1. Zúženie/rozšírenie. Všetky šaty sú ušité tak, aby ich v prípade potreby bolo ľahké upraviť. Ochotne ich upravíme. Šaty sa dajú upraviť max. +-4 cm (závisí to aj od modelu). Preto ak chudnete alebo ak ste tehotná, treba na to upozorniť- "šaty sú šité na mieru" za takúto úpravu sa dopláca. 

2. Ak Vám daný strih nesadne nie je dôvod na reklamáciu. Vy musíte vedieť či Vám daný strih šiat sadne. Radi poradíme, stačí poslať fotku postavy. 

3. FARBA. Prosím berte v úvahu, že každý monitor či fotoaparát farbu nezobrazuje 100% zhodnú. Preto pri objednávke šiat cez internet treba brať v úvahu možnú farebnú odchýlku v odtieni. 

TIP: pri objednávke šiat cez internet si vyberte farbu šiat o ktorej viete, že Vám pristane :)

5. Ak ste sa zle zmerali/nedodržali postup, ktorý máme uvedený AKO SA SPRÁVNE ZMERAŤ, alebo chcete úpravu strihu šiat, ktorý ste si sama vybrali, tak si vyhradzujeme právo účtovať poplatok za materiál a prácu navyše. Šaty Vám naspäť pošleme na dobierku v cene tejto úpravy +poštovné a balné.

6. Ak ste si nie istá materiálom z ktorého je zhotovený model, opýtajte sa vopred ako si objednáte. Zlý  výber  materiálu nie je dôvod na reklamáciu.

ÚDRŽBA a OŠETRENIE MATERIÁLOV 

Satén je látka s jemným leskom na lícnej strane. 

Zloženie: 100%PES

Údržba: Pranie len v rukách. Neodporúčam chemicky čistiť. Bielenie chlórom nie je možné. Žehliť na najnižšom stupni alebo žehliť parou. Sušiť zavesené.

Hladký úplet 

Zloženie: 95% viskóza 5% elastan 

Údržba: Max. teplota 30°C (odporúčam prať len v rukách), veľmi šetrné pranie. Žehliť na najnižšom stupni z rubovej strany. Bielenie chlórom nie je možné. Nesušiť v bubnovej sušičke. 

Bavlna

Zloženie: 100% bavlna 

Údržba: Max. teplota 30°C (odporúčam prať len v rukách), veľmi šetrné pranie. Žehliť na najnižšom stupni z rubovej strany. Bielenie chlórom nie je možné. Nesušiť v bubnovej sušičke. 

Polyester

zloženie: 80% bavlna, 20 percent polyester

Údržba: Max. teplota 30°C (odporúčam prať len v rukách), veľmi šetrné pranie. Žehliť na najnižšom stupni z rubovej strany. Bielenie chlórom nie je možné. Nesušiť v bubnovej sušičke. 

.

ZMENA V CENE ŠIAT

Cena šiat je orientačná. Pri zmene materiálu šiat vyrábaných na mieru sa cena môže upraviť. Všetko budeme konzultovať dopredu.